Cariere

Medic specialist oftalmolog

Tipul ofertei: Part Time
Nivel cariera: Facultate
Salariu oferit: dupa interviu

Tara: Romania
Oras: Bucuresti
Posturi disponibile: 1

Descrierea postului

Medic specialist oftalmologie cu aviz de libera practica.

Va efectua inclusiv examinari oftalomologice in vederea controalelor de medicina muncii.

Cerinte

- autorizatie de libera practica in specialitatea oftalmologie
- abilitati de comunicare, empatie cu pacientul
- capacitate foarte buna de organizare a timpului de consultatii
- persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
- capacitate de sinteza si analiza
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
- cunostinte minime operare calculator.

In cazul in care va considerati candidatul potrivit va rugam sa trimiteti scrisoare de intentie + CV pe adresa: dana.constantinescu@mediclass.ro, otilia.dragne@mediclass.ro si office@mediclass.ro